
Za nami wyjątkowe, pełne sportowych emocji popołudnie. Najstarsze drużyny juniorskie GUKS Gorzkowice (roczniki B1 i B2) oficjalnie podsumowały minione miesiące piłkarskich zmagań. Był to czas podziękowań za setki godzin spędzonych na treningach, litry wylanego potu i godne reprezentowanie naszej gminy na boiskach całego regionu.
Wszystkim zawodnikom drużyn B1 i B2 serdecznie gratulujemy udanego sezonu. Życzymy Wam niesłabnącej pasji, omijania kontuzji szerokim łukiem, wytrwałości w dążeniu do celów oraz realizacji kolejnych sportowych marzeń. Jesteśmy z Was dumni!
Wpisany przez: KS













.jpg)
















