
W piątek, 26 czerwca 2026r mieszkańcy Gminy Gorzkowice mogli skorzystać z bezpłatnego komputerowego badania wzroku. Optobus zaparkował przed Ośrodkiem Zdrowia w Gorzkowicach.
Zarejestrowane osoby wzięły udział w konsultacjach ze specjalistą oraz wykonały m.in. keratometrię (pomiar krzywizny rogówki), refrakcję oka (określenie wady wzroku), badanie ostrości widzenia oraz dobór okularów korekcyjnych.
Dziękujemy mieszkańcom za skorzystanie z tej formy profilaktyki zdrowotnej.
Wpisany przez: MS








.jpg)
















