Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
OZE OZE
Transport Publiczny Transport Publiczny
herb
Gmina
Gorzkowice
Logo tłumacza migowego
26 cze2026

PROŚBA O RACJONALNE KORZYSTANIE Z WODY

W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami i dużym poborem wody, apelujemy do wszystkich mieszkańców Gminy Gorzkowice, aby w sposób racjonalny i odpowiedzialny korzystali z wody pitnej, wykorzystując ją wyłącznie do celów socjalno - bytowych.

Prosimy o ograniczenie do niezbędnego minimum podlewania ogrodów, napełniania basenów, mycia samochodów, itp.

Oszczędzanie wody jest również niezbędne w celu zapewnienia odpowiedniego ciśnienia w sieci wodociągowej na potrzeby ochrony przeciwpożarowej. Hydranty służą tylko i wyłącznie do celów ppoż.

Wpisany przez: MS

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia