W dniu dzisiejszym w sali posiedzeń Urzędu Gminy Gorzkowice odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Infrastruktury, Komisji Rewizyjnej, Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, oraz Edukacji i Ochrony Zdrowia.
Porządek obrad:
1. Otwarcie posiedzenia.
2. Przyjęcie porządku posiedzenia.
3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia komisji.
4. Bezpieczeństwo w Gminie Gorzkowice.
5. Opiniowanie projektów uchwał na Sesję Rady Gminy Gorzkowice.
6. Sprawy różne.
7. Zamknięcie posiedzenia.
Jednym z głównych tematów spotkania było bezpieczeństwo na terenie Gminy Gorzkowice. Informację na ten temat przedstawili Kierownik Posterunku Policji w Rozprzy asp. sztab. Mariusz Adamek oraz dzielnicowy sierż. Łukasz Rak. Funkcjonariusze omówili aktualny stan bezpieczeństwa, podejmowane działania prewencyjne oraz kwestie związane z porządkiem publicznym na terenie gminy.
Podczas posiedzenia poruszono również kwestie związane z działalnością statutową Koła nr 42 w Gorzkowicach oraz Koła nr 5 „Przystań” w Gorzkowicach. Przedstawiono informacje dotyczące realizowanych działań inicjatyw podejmowanych na rzecz lokalnej społeczności. Podkreślono znaczenie współpracy z samorządem, instytucjami oraz organizacjami społecznymi w realizacji celów statutowych. Omówiono także planowane przedsięwzięcia służące integracji mieszkańców oraz rozwojowi gminy.
W obradach uczestniczyli również przedstawiciele firmy SIT-MED R. Ślęzak , który przedstawił informacje dotyczące działalności w zakresie udzielania świadczeń opieki zdrowotnej.
Wpisany przez: MS








.jpg)
















