
Za nami kolejny wyjątkowy rok pełen tańca, radości i niezapomnianych emocji w kole tanecznym „Kraina Tańca”, prowadzonym przez Panią Ewelinę Ozgę. To był piękny czas wypełniony nauką nowych układów, wspólną zabawą oraz wieloma sukcesami. Jesteśmy niezwykle dumni
z osiągnięć naszych małych tancerzy, a szczególnie z wywalczenia II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym. Dzieci miały również okazję reprezentować nasze przedszkole podczas licznych występów gminnych oraz przedszkolnych akademii, prezentując swoje umiejętności i dostarczając widzom wielu wzruszeń. Na zakończenie roku uczestnicy koła otrzymali medale za udział i sukces w konkursie tanecznym oraz pamiątkowe dyplomy, będące wyrazem uznania za ich ciężką pracę, systematyczność i zaangażowanie. Kochani Tancerze, gratulujemy wszystkich osiągnięć i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Życzymy Wam dalszego rozwijania pasji, wielu powodów do dumy oraz kolejnych sukcesów na tanecznej scenie! Brawo dla wszystkich uczestników „Krainy Tańca”!
Wpisany przez: MS


















































.jpg)
















