Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
OZE OZE
Transport Publiczny Transport Publiczny
herb
Gmina
Gorzkowice
Logo tłumacza migowego
25 cze2026

Tydzień Bezpieczeństwa w świetlicy szkolnej - SP Gorzkowice

W dniach 18–24 czerwca w świetlicy szkolnej odbył się Tydzień Bezpieczeństwa, którego celem było utrwalenie zasad bezpiecznego zachowania.

W trakcie tygodnia przeprowadzono liczne pogadanki dotyczące bezpieczeństwa, podczas których uczniowie poznawali zasady odpowiedzialnego postępowania w różnych sytuacjach. Świetliczaki obejrzały również filmy edukacyjne poświęcone tematyce bezpieczeństwa i pierwszej pomocy.

Ważnym elementem zajęć było przypomnienie zasad udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych z wykorzystaniem fantomów oraz szkoleniowego AED. Ćwiczyli także prawidłowe wezwanie pomocy, sprawdzanie
przytomności i oddechu poszkodowanego oraz wykonywanie podstawowych czynności ratunkowych.

Podczas zajęć świetlicowych uczniowie wykonali plakat promujący bezpieczne zachowania oraz przygotowali tematyczne prace plastyczne, prezentujące zasady bezpieczeństwa w różnych miejscach i sytuacjach.

Tydzień Bezpieczeństwa był okazją do zdobycia cennej wiedzy i praktycznych umiejętności, które pomogą uczniom dbać o własne zdrowie i bezpieczeństwo każdego dnia.

Wpisany przez: MS

Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia