
W dniu 24 czerwca 2026r. odbył się w Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach apel podsumowujący pracę uczniów. Mijający rok był jak zwykle owocny w wyzwania, których uczniowie podjęli się z zaangażowaniem i godną pochwały postawą.
Oto podsumowanie osiągnięć:
-
za aktywne uczestnictwo w życiu szkoły (osoby odpowiedzialne: A.Świstak, M.Krzynówek, M. Wolnicka, K.Czerwińska):
Illia Kharchuk, Rita Roszkowska, Julia Kukulska, Lena Świstak, Jagoda Zagalska, Nikola Czerwiec, Oliwia Orzińska, Aneta Kardas, Natasza Głodek, Natalia Trzeciak, Maja Włodarczyk, Milena Pechta, Stanisław Majdziak, Aleksander Janczura, Natalia Gardolińska, Filip Figa, Aleksandr Nozdrachov, Martyna Wilczek
-
za wzorową frekwencję (osoby odpowiedzialne: wychowawcy klas):
Piotr Kucewicz, Gustaw Skórczyński, Tobiasz Koziarski, Wiktor Włóka, Maciej Włodarczyk, Filip Komisarczyk, Dawid Pełka, Nela Kukulska, Rita Roszkowska, Danyil Kharchuk, Henry Durman, Lena Segiet, Olgierd Kukulski, Maja Włodarczyk, Jakub Szmalec, Hubert Janocha, Szymon Durman, Natalia Trzeciak, Oliwia Wosik, Filip Figa, Aleksander Janczura, Milena Pechta
-
za wzorowe czytelnictwo (osoba odpowiedzialna: Urszula Sipa):
Rita Roszkowska, Natalia Gardolińska, Maciej Włodarczyk, Wiktor Paciorek
-
za pracę na rzecz Szkolnego Koła Wolontariatu (osoby odpowiedzialne: M.Krzynówek, M.Kołtunik):
Aleksander Janczura, Filip Figa, Jan Majdziak, Milena Pechta, Jakub Wosik, Stanisław Majdziak
-
konkurs PCK pt. „Gorączka Złota” (osoba odpowiedzialna: M.Kococik):
I miejsce – klasa II
II miejsce – klasa VIII
III miejsce – klasa V
-
konkurs plastyczny pt. „O rodzinie, miłości i przyjaźni w nauczaniu Jana Pawła II” (osoby odpowiedzialne: J.Czerwiec, M.Kococik, R.Foryś):
Maja Włodarczyk, Nikola Czerwiec, Filip Komisarczyk, Wiktor Paciorek, Maciej Włodarczyk, Nela Kukulska
-
„Sportowiec Roku 2026” (osoba odpowiedzialna: Beata Gniewaszewska):
I miejsce – Filip Figa
II miejsce – Jakub Wosik
III miejsce – Szymon Durman
Uczniowie zostali nagrodzeni przez opiekunów szkolnych organizacji oraz organizatorów konkursów. Gratulacje złożył wszystkim również Pan Dyrektor, który na zakończenie przypomniał o zachowaniu bezpieczeństwa podczas zbliżających się wakacji.
Dziękujemy za wszystko i wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
Wpisany przez: MS







































.jpg)
















