
W dniu 24 czerwca 2026 roku w Urzędzie Gminy Łęki Szlacheckie podpisano porozumienie dotyczące współpracy w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa osobom wypoczywającym nad Zalewem Cieszanowickim.
Dokument podpisali Wójt Gminy Gorzkowice, Wójt Gminy Łęki Szlacheckie i Burmistrz Rozprzy oraz reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Celem porozumienia jest kontynuacja wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i turystów korzystających z uroków Zalewu Cieszanowickiego. To kolejny przykład dobrej współpracy samorządów i służb, które wspólnie dbają o komfort oraz bezpieczeństwo osób odwiedzających ten teren.
Dziękujemy wszystkim partnerom za współpracę i troskę o bezpieczeństwo mieszkańców oraz gości odwiedzających naszą gminę.
Wpisany przez: MS








.jpg)
















