W ciągu Tygodnia Bezpieczeństwa nauczyciele świetlicy podejmują szereg działań sprzyjających utrwaleniu zasad bezpieczeństwa uczniów. W dniu dzisiejszym uczniowie wykorzystali szkolne Miasteczko Ruchu Drogowego, aby skutecznie przypomnieć sobie, jak właściwie zachowuje się uczestnik ruchu. Było więc utrwalenie znaczenia znaków drogowych pionowych i poziomych oraz poprawne zachowanie przy oraz na przejściu dla pieszych. Nasi uczniowie doskonale poradzili sobie z pytaniami quizu o znakach drogowych a dodatkowy spacer na świeżym powietrzu umilił im czas w ostatnim tygodniu tego roku szkolnego. Tego typu zajęcia odbywają się cyklicznie w naszej świetlicy i będą kontynuowane w kolejnym roku szkolnym.
Wpisany przez: MS








.jpg)
















