
W ostatnich dniach uczniowie klasy 5 wraz z wychowawczynią obchodzili imieniny klasy. Z tej okazji zorganizowaliśmy wspólny piknik na świeżym powietrzu. Rozłożyliśmy koce w cieniu drzew i spędziliśmy czas razem, rozmawiając, śmiejąc się oraz częstując przygotowanymi smakołykami.
Na naszym pikniku nie zabrakło owoców, gofrów, chipsów i napojów. Panowała radosna i przyjazna atmosfera, a spotkanie było doskonałą okazją do integracji oraz lepszego poznania się. Wszyscy świetnie się bawili i z pewnością na długo zapamiętamy ten miły dzień.
Wpisany przez: MS






















.jpg)
















