
Kończący się rok szkolny 2025/2026 to nie tylko czas podsumowań osiągnięć edukacyjnych i działań wychowawczo – profilaktycznych, ale również doskonała okazja do przypomnienia zasad bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego.
W ramach Tygodnia dla Bezpieczeństwa – akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej - w Szkole Podstawowej w Krzemieniewicach podejmowaliśmy następujące działania związane m.in. z :
-
bezpieczeństwem w ruch drogowym
-
bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą
-
cyberbezpieczeństwem i ochroną danych osobowych
-
zdrowiem psychicznym oraz profilaktyką uzależnień
-
budowaniem odpowiednich postaw społecznych
W działania zaangażowali się : pedagog szkolny, wychowawcy, nauczyciele, Samorząd Uczniowski oraz jako przedstawiciel Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej – uczeń klasy ósmej Filip Figa, który przygotował krótką pogadankę dla swoich kolegów i koleżanek. Dzięki temu uczniowie mogli zdobywać wiedzę od rówieśników, co sprzyjało zaangażowaniu i wspólnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo.
Na szkolnym korytarzu została również przygotowana gazetka tematyczna.
Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza pomoże naszym uczniom spędzić wakacje bezpiecznie , odpowiedzialnie i z uśmiechem.
Wpisany przez: MS







































.jpg)
















