Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
OZE OZE
Transport Publiczny Transport Publiczny
herb
Gmina
Gorzkowice
Logo tłumacza migowego
22 cze2026

Kolejne wyróżnienie dla naszych dziewczynek z GUKS Gorzkowice!

Mamy kolejne powody do dumy! W dniu 19 czerwca zawodniczki GUKS Gorzkowice z rocznika 2016 – Michalina Boryca, Wiktoria Janicka, Julia Korycińska oraz Natalia Sobieszek – skorzystały z zaproszenia Akademii Widzewa Łódź i wzięły udział w treningu swojej kategorii wiekowej.

To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem ich systematycznej pracy, zaangażowania oraz regularnej obecności na treningach. Cieszymy się, że ich wysiłek został dostrzeżony i doceniony przez jedną z czołowych akademii piłkarskich w regionie.

Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie będzie dla dziewczynek dodatkową motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Gratulujemy Michalinie, Wiktorii, Julii i Natalii oraz trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy i spełnianie piłkarskich marzeń! 

Brawo dziewczyny!

Wpisany przez: MS

Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia