
Mamy kolejne powody do dumy! W dniu 19 czerwca zawodniczki GUKS Gorzkowice z rocznika 2016 – Michalina Boryca, Wiktoria Janicka, Julia Korycińska oraz Natalia Sobieszek – skorzystały z zaproszenia Akademii Widzewa Łódź i wzięły udział w treningu swojej kategorii wiekowej.
To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem ich systematycznej pracy, zaangażowania oraz regularnej obecności na treningach. Cieszymy się, że ich wysiłek został dostrzeżony i doceniony przez jedną z czołowych akademii piłkarskich w regionie.
Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie będzie dla dziewczynek dodatkową motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.
Gratulujemy Michalinie, Wiktorii, Julii i Natalii oraz trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy i spełnianie piłkarskich marzeń!
Brawo dziewczyny!
Wpisany przez: MS











.jpg)
















