Kalendarz
Harmonagrm
Galerie
Kontakt Konatkt
OZE OZE
Transport Publiczny Transport Publiczny
herb
Gmina
Gorzkowice
Logo tłumacza migowego
23 cze2026

Tydzień Bezpieczeństwa w świetlicy szkolnej - SP Gorzkowice

W związku z obchodami Tygodnia Bezpieczeństwa, w dniach od 18 czerwca 2026 r. do 23 czerwca 2026 r., podczas zajęć świetlicowych przeprowadzono szereg działań mających na celu utrwalenie zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach życia codziennego.
Podczas rozmów z uczniami poruszono tematykę bezpieczeństwa w Internecie, bezpiecznego poruszania się po drogach, właściwego zachowania podczas podróży oraz bezpiecznych zabaw letnich. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w dyskusjach, dzieląc się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.
Dodatkowo dzieci oglądały filmy edukacyjne związane z omawianą tematyką, wykonywały prace plastyczne oraz wspólnie przygotowały plakat pt. „Bezpieczne wakacje”. Przeprowadzone działania przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat bezpieczeństwa oraz kształtowania odpowiedzialnych postaw podczas nadchodzącego wypoczynku letniego.

Wpisany przez: MS

Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Galeria zdjęć: . Link otwiera powiększoną wersję zdjęcia.
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia