
W czerwcu w Klubie Seniora „Gorzkowice” odbyły się warsztaty dietetyczno-kulinarne dla seniorów - uczestników zadania pt. TRZYMAJ FORMĘ - WARSZTATY DLA SENIORÓW. Cennych wskazówek i porad dotyczących codziennej diety seniora udzielała zebranym dietetyk Andżelika Telążka. Ważnym elementem warsztatów było omówienie kompozycji "talerza seniora", że szczególnym uwzględnieniem faktu, iż dieta seniora powinna być lekkostrawna, bogata w składniki odżywcze i dostosowana do mniejszego zapotrzebowania kalorycznego. W drugiej części spotkania odbyły się smaczne i zdrowe warsztaty kulinarne, które poprowadził znany, lubiany i uznany szef kuchni Jakub Wolski. Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach zadania pt. TRZYMAJ FORMĘ - WARSZTATY DLA SENIORÓW.

Wpisany przez: MS

















































.jpg)
















